Ana içeriğe atla

Başvuru

TEDU COPeS tarafından yürütülecek çevrimiçi bireysel görüşmeler ya da çevrimiçi akran paylaşımı gruplarına katılarak psikososyal destek almak isteyen kişilerin ilk olarak apply_copes@tedu.edu.tr adresine e-posta atarak başvuru taleplerini iletmeleri beklenmektedir.

Başvuru talebi alınan danışanlara uzmanlarımız tarafından e-posta yoluyla Aydınlatma Metni ve Bilgilendirilmiş Onam Formu ile Başvuru Formu’nun yer aldığı bir bağlantı adresi gönderilecektir.

Başvuruyu yapan kişi kendisine iletilen çevrimiçi formları inceleyip onayladıktan sonra ilgili psikoloğa/gruba atanacak ve randevu tarihi konusunda yine e-posta yoluyla bilgilendirilecektir.

Görüşmeler, haftanın 7 günü, hafta içleri 10.00-20.00, haftasonları ise 10.00-18.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Randevunuz bu saat aralıkları içerisinde size ve psikoloğunuza uygun olacak bir saate yerleştirilecektir.

Bireysel görüşme sürecinde, sizinle yapılacak olan ilk görüşme, değerlendirme görüşmesi olup bu görüşmenin sonrasında çevrimiçi görüşmelere devam etmenin beklenti ve gereksinimlerinize uygun olup olmayacağına karar verilecektir.

Çevrimiçi Akran Paylaşımı Grubuna katılmak üzere başvuru yaptığınızda, sizinle psikologlarımız tarafından kısa bir ön görüşme yapılacak ve grubun sizin beklenti ve gereksinimlerinize uygunluğu değerlendirilecektir.

Kısa süreli (1-2 oturum) psikoeğitim gruplarına katılmak isteyen kişilerin  yine ilk olarak apply_copes@tedu.edu.tr adresine e-posta atarak başvuru taleplerini iletmeleri beklenmektedir.  Başvuru talebi alınan danışanlara uzmanlarımız tarafından e-posta yoluyla Aydınlatma Metni ve Bilgilendirilmiş Onam Formu ile Başvuru Formu’nun yer aldığı bir bağlantı adresi gönderilecektir.